banner461
banner195

Vekillerin Avanos'ta Futbol Keyfi

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Av. Murat Göktürk ile birlikte Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü, önce Avanos’ta esnaf ziyaretinde bulundular sonrada Halı sahada incelemelerde bulunarak futbol oynadılar.

Vekillerin Avanos'ta Futbol Keyfi
30 Ağustos 2013 Cuma 11:33

banner143
Nevşehir Milletvekilleri Avanos İncelemeleri
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Av. Murat Göktürk,Avanos İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan Avanos Ak Parti İlçe Başkanı Serkan Feralan ve Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü kapalı halı sahayı gezdikten sonra halı sahada futbol oynayan gençlerle birlikte yeteneklerini penaltı çekerek test etti.

Galatasaraylı olan Feralan ve Göktürk ile Fenerbahçeli olan Avanos Belediye Başkanı Körükcü Avanos ta yeni yapılan halı sahada Futbol yeteneklerini konuşturdular. Özellikle madde bağımlılığı hususunda gençlerimiz ve çocuklarımıza sahip çıklaım diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Temiz toplum ve Sağlıklı nesiller için çocuklarımızı spoara teşvik etmeliyiz dedi.

Feralan ve Kaymakam Eldivan ın vuruş teknikleri Körükcü ile Göktürk ün ise Spora olan sevgisinin ön plana çıktığı günde Avanos Belediye Başkanı Körükcü 7 den 77 ye herkesi Sağlıklı yaşam için spor yapmaya davet etti...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.