banner461
banner195

Veysel Cihan Fenerbahçe'ye mi ?

Nevşehir’in Profesyonel liglerde uzun yıllar temsilcisi durumunda bulunan Veysel Cihan, hayalinde büyük bir takımda antrenörlük yapabilmek olduğunu söyledi.

Veysel Cihan Fenerbahçe'ye mi ?
23 Nisan 2014 Çarşamba 16:50

banner143
banner134

 Hayali Bu Yıl Gerçek Olur mu?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Profesyonel liglerde uzun yıllar temsilcisi durumunda bulunan Veysel Cihan, hayalinde büyük bir takımda antrenörlük yapabilmek olduğunu söyledi.

Faal futbol hayatını tamamladığını ve bundan sonra antrenörlük yapabilmek amacında olduğunu kaydeden Veysel Cihan, bu konuda çeşitli kurslara katılmaya devam ettiğini, bu kurslarla kendisini daha geliştirme çabası içerisinde olduğunu ifade etti.

Memleketi Nevşehir’in Profesyonel liglerde temsil edilmesini yürekten istediğini de ifade eden Veysel Cihan, “Futbol hayatımı bitirdim. İyi bir takımda Antrenörlük için kendimi geliştiren kurslara devam ediyorum. İlerleyen günlerde Büyük bir takımda Antrenörlük yapmayı arzu ediyorum” diye konuştu.

Ersun Yanal Veysel Cihan'a Göz Kırptı...
Öte yandan Futboldaki Başarısı ile faal futbol hayatında hep zirvede kalan Güzel ve  spor ahlakı ile örnek bir kişilik sahibi olarak gösterilen Veysel Cihan,Kendisinin u mevkiilere gelmemde en büyük katkısı olan isimlerin başında şahsıma büyük emeği geçmiş ve Denizlispor a beni kazandırdığı için Ersun Yanal hocamız yatar diyerek her zaman kendisinden övgüyle bahseden Cihan için bu kez antrönörlük yaşamında Fenerbahçe de yardımcı antrönör olarak görev yapacak mı sorusu spor kamuoyunda oldukça sık dillendirilmeye başlandı.

Bizlerde Veysel Cihan gibi bir şahsiyetin Antrönörlük yaşamındada başarılı olacağına inanıyor Fenerbahçe ye de yakışacağını düşünüyoruz.

Zira Hırs,Azim,Çalışkanlık ve güzel ahlakı ile Kesinlikle Türk futboluna Tecrübe ve birikimlerini yansıtması gerekir...Yolun açık olsun Veysel CİHAN...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bjk - 4 yıl önce
veysel beşiktaşa yakışır.
Avatar
eyüp iyiduran - 4 yıl önce
Veysel abim yakisir sana rabbim yolunu avik etsin
Avatar
EDİP AVŞAR - 4 yıl önce
bir fenerbahçeli olduğunu babasindan öğrenmiştim. çubuklu nasip olmadi ama ersun hocanin yardimciliği neden olmasin
Avatar
hasan alptekin - 4 yıl önce @bjk
hemen uçmasakda merdi̇venleri̇ yavaş yavaş çiksak önce mekleketi̇mi̇zden başlasak daha dogru olmazmi *********************************************
Avatar
11111 - 4 yıl önce
veysel cihan nevsehir spora sahip cik