banner461
banner195

Voleybol Şampiyonası Nevşehir’de

16 – 20 Aralık 2014 tarihleri arasında Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen 2.lig Bayan ve Erkekler Üniversiteler arası voleybol şampiyonası Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde Nevşehir’de yapılacak.

 Voleybol Şampiyonası Nevşehir’de
15 Aralık 2014 Pazartesi 13:20

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) 16 – 20 Aralık 2014 tarihleri arasında Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen 2.lig Bayan ve Erkekler Üniversiteler arası voleybol şampiyonası Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde Nevşehir’de yapılacak.
Üniversite Sporları Federasyonu İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın turnuvaya 8 üniversitenin bayan ve erkek olmak üzere 14 takımın katılacağını belirtti.
Bu tür turnuvaların ilimizde yapılmasının ilimiz adına önemli sosyal, kültürel ve ekonomik katkılarının olacağını ifade eden Taşğın, “Turnuvanın ilimize verilmesinde emeği geçen başta üniversite sporları federasyonu başkanı Prof. Dr. Kemal Tamer ve yönetim kuruluna Nevşehir’imiz adına herkese teşekkür ediyorum. Tüm Nevşehir’i Üniversitemiz kapalı spor salonunda düzenlenecek olan turnuvaya davet ediyor  ve tüm takımlara da başarılar diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.