banner461
banner195

Yarın Hepimiz Kapalıdayız!!!!

Nevşehir Üniversitemiz 2. Lig Bayan Basketbol Takımı,Yarın 3. karşılaşmasını Harran Bayan Basket Takımıyla yapacak.Tüm Nevşehirli sporseverler bu karşılaşmada Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda yerlerini alması bekleniyor.

Yarın Hepimiz Kapalıdayız!!!!
10 Kasım 2012 Cumartesi 11:49

banner143
banner134

 Nevşehir Üniversitesi 2. Lig Bayan Basketbol Takımı, 11 Kasım 2012 Pazar günü saat: 18:00’da Nevşehir Damat İbrahimpaşa Spor Salonunda Harran Spor ile karşılaşacak.

 Konu hakkında FİB Haber Merkezine açıklamalarda bulunan NEÜ Basket Takımı Menajeri Ahmet Köksal,Nevşehir in tek profosyonel takımı Nevşehir Üniversitemiz Kız Basketbol Takımına şehir olarak sahip çıkılmasını bu konuda Sporseverlerimizden tek beklentimiz gelip maçlarda takımna destek olması.Mümkünse Aileler olarak Eşleriniz çocuklarınızla gelmenizi bekliyoruz.

Nevşehir’de spor kültürünün yerleşmesi ve sportif faaliyetlerde de artık Nevşehir’in isminin duyulması için mücadele verdiklerini söyleyen Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, “Nevşehir Üniversitesi olarak İlimizin bilimsel tanıtımlarının yanı sıra sportif faaliyetlerle de tanıtımına, spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda Üniversitemiz bünyesinde  kurduğumuz 2. Lig Bayan Basketbol Takımımız bu sene Türkiye Basketbol Federasyonu 2. Lig Bayanlar Basketbol B Grubunda mücadele etmektedir.  İlk iki maçını deplasmanında As İstanbul ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ile oynadı.  Evinde ilk maçını bu hafta İlimizde oynayacak olan Üniversitemiz Basketbol Takımına destek olmak amacıyla tüm sporseverlerimizi oynanacak karşılaşmaya davet ediyoruz” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
basket42 - 6 yıl önce
evet bizler soğuk havaya rağmen çocuklarımla beraber salondaydık. tahminimden daha kalabalıktı, ailece ve çocukları ile gelenler ilin tek profesyonel takımını izlemek istedik, basketbol izledik. ancak üniversite tribünde çok zayıf kaldı. sonradan dağıtılan birer küçük kağıt bayrak ! daha iyisi olabilirdi, kaynakları olan bir takımın hava soğuk olduğu için kaşkol, bere, şapka vs. ile devre arası içecek ikramı dahil her şey yapılabilirdi.karanlık tribümler etkinlikler ile aydınalatılabilirdi. grubun en zayif takımı karşısında seyirci desteği kaybedildi bence. orman gençlik maçına çocuklarımı sadece basketbol izlemek için kar yağsada götüreceğim, basketbol sevdası için.