banner461
banner195

Yaz Spor Okulları kayıtları başladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl ve İlçelere kurulan kayıt bürolar da“Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla yaz spor okulları kayıtları başladı.

Yaz Spor Okulları kayıtları başladı
25 Mayıs 2016 Çarşamba 12:56

banner143
banner134
 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, 2015-2016 Eğitim - Öğretim döneminin sona ermek üzere olmasıyla birlikte gençlerimiz için uzun bir tatil dönemi başlayacağına dikkat çekti.

Tatilde zamanlarını uzman antrenörler eşliğinde en iyi şekilde değerlendirmeleri için velilerimize seslenen İl Müdürü, “Çocuklarımız ve gençlerimizin yaz döneminde spora yönlendirilmelerinin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkısı çok büyük olacaktır. Mükemmel bir fırsat olan yaz spor okullarımız binlerce çocuğumuza hizmet verecek şekilde planlanmıştır.
Çocuklarımızın daha güçlü ve sağlıklı olarak topluma kazandırılması için Ülkemizde bütün illerde olduğu gibi ilimizde de bu yıl engelli kardeşlerimizde dahil olmak üzere farklı branşlarda açılacak olan yaz spor okullarından  5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz yüzme dışında bütün kurslarımızdan ücretsiz olarak faydalanacaktır. Velilerimizden İstediğimiz çocuklarımıza kayıt yaptırma konusunda öncülük edip sporu sevdirerek kendilerini sevdikleri spor branşında kanıtlamalarına imkan sağlayıp ders ve sınav yoğunluğunu unutturalım diyerek, tüm çocuklarımızı ve halkımızı Spor Kompleksimize davet ediyoruz” dedi.
Yaz spor okullarına kayıtlar; Damat İbrahim Paşa Spor Salonu Girişindeki Kayıt Bürosu ve  İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüklerinde yapılacak.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.