banner461
banner195

Yaz Spor Okullarında Atletizme Miniklerin İlgisi Büyük

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okulların tatile girmesiyle birlikte faaliyetine başlayan yaz spor okullarında atletizm branşına da ilgi büyük.

Yaz Spor Okullarında Atletizme Miniklerin İlgisi Büyük
04 Temmuz 2015 Cumartesi 14:07

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okulların tatile girmesiyle birlikte faaliyetine başlayan yaz spor okullarında atletizm branşına da ilgi büyük.

Son yıllarda Atletizm branşında ulusal, uluslarası ve bölgesel müsabakalarda sağlanan başarıların da etkisiyle atletizm branşı yaz spor okullarının en gözde spor dallarından biri haline gelmiş durumda.

Atletizm Antrenörleri Resul Köstekçi ve İsa Demir7in organizasyonunda gerçekleştirilen yaz okulları organizasyonuna  atletizm branşında özellikle kız çocuklarının ve minik yaştaki erkek çocuklarının ilgi göstermesi bu spor dalında alt yapının da ileriye yönelik olumlu sinyaller verdiğinin de bir göstergesi durumunda.

Kimi zaman çim sahalarda, kimi zaman Damat İbrahimpaşa Spor salonunda gerçekleştirilen antremanlarda ilimiz atletizm takımlarında görev alabilecek yeni sporcularda belirleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.