2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Yıldız Kız - Erkek Voleybol il birinciliği müsabakaları başladı.
22 takım, 265 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek olan Yıldız Kız - Erkek Voleybol il birinciliği müsabakaları Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor salonunda yapılıyor.
Müsabakaların programı şu şekilde:
03.12.2015 |
09:00 |
KIZ - B |
DERİNKUYU O.O |
ÖZYAYLA O.O |
|
|
10:00 |
KIZ - B |
ALİ BARAN NUMANOĞLU O.O |
MİHRİBAN EMİN GÜNEL O.O |
|
|
|
11:00 |
KIZ - C |
LARA KOLEJİ |
BAŞDERE O.O |
|
|
|
12:00 |
KIZ - C |
DERİNKUYU M.A.E O.O |
ÇALIŞ O.O |
|
|
|
13:00 |
KIZ - D |
KOZAKLI ATATÜRK O.O |
ALTINYILDIZ KOLEJİ |
|
|
|
04.12.2015 |
09:00 |
KIZ - D |
ORTAHİSAR FATİH O.O |
ALTINYILDIZ KOLEJİ |
|
|
10:00 |
KIZ - D |
D.İ.P O.O |
KOZAKLI ATATÜRK O.O |
|
|
|
11:00 |
KIZ - A |
MEHMET DİKER O.O |
75.YIL O.O |
|
|
|
12:00 |
KIZ - A |
OVAÖREN O.O |
AKSALUR O.O |
|
|
|
13:00 |
KIZ - C |
LARA KOLEJİ |
ÇALIŞ O.O |
|
|
|
14:00 |
KIZ B |
KARABURNA O.O |
MİHRİBAN EMİN GÜNEL O.O |
|
|
|
07.12.2015 |
09:00 |
KIZ - C |
BAŞDERE O.O |
DERİNKUYU M.A.E O.O |
|
|
10:00 |
KIZ - B |
ÖZYAYLA O.O |
ALİ BARAN NUMANOĞLU O.O |
|
|
|
11:00 |
KIZ - B |
KARABURNA O.O |
DERİNKUYU O.O |
|
|
|
12:00 |
KIZ - A |
TOKİ 125.YIL O.O |
AKSALUR O.O |
|
|
|
13:00 |
KIZ - A |
75.YIL O.O |
OVAÖREN O.O |
|
|
|
14:00 |
KIZ-D |
ORTAHİSAR FATİH O.O |
DİP O.O |
|
|
|
08.12.2015 |
09:00 |
KIZ B |
MİHRİBAN EMİN GÜNEL O.O |
DERİNKUYU O.O |
|
|
10:00 |
KIZ B |
ÖZYAYLA O.O |
KARABURNA O.O |
|
|
|
11:00 |
KIZ A |
AKSALUR O.O |
MEHMET DİKER O.O |
|
|
|
12:00 |
KIZ A |
OVAÖREN O.O |
TOKİ 125.YIL O.O |
|
|
|
13:00 |
ERK - |
MUSTAFA VELİ HALICI O.O |
ALTINYILDIZ KOLEJİ |
|
|
|
14:00 |
ERK - |
ÖZYAYLA O.O |
MİHRİBAN EMİN GÜNEL O.O |
|
|
|
09.12.2015 |
09:00 |
KIZ |
A 1 |
D 2 |
|
|
10:00 |
KIZ |
B1 |
C2 |
|
|
|
11:00 |
ERK - |
ALTINYILDIZ KOLEJİ |
ÖZYAYLA O.O |
|
|
|
12:00 |
ERK - |
MUSTAFA VELİ HALICI O.O |
MİHRİBAN EMİN GÜNEL O.O |
|
|
|
10.12.2015 |
09:00 |
KIZ |
C1 |
B2 |
|
|
10:00 |
KIZ |
D1 |
A2 |
|
|
|
11.12.2015 |
09:00 |
KIZ |
A1- D2 GALİBİ |
B1-C2 GALİBİ |
|
|
10:00 |
KIZ |
C1-B2 GALİBİ |
D1-A2 GALİBİ |
|
|
|
14.12.2015 |
09:00 |
KIZ |
A1- D2--B1-C2 MAĞLÜBÜ |
C1-B2--D1-A2 MAĞLÜBÜ |
|
|
10:00 |
KIZ |
A1- D2--B1-C2 GALİBİ |
C1-B2--D1-A2 GALİBİ |
|
|
|
11:00 |
ERK |
MİHRİBAN EMİN GÜNEL O.O |
ALTINYILDIZ KOLEJİ |
|
|
|
12:00 |
ERK |
MUSTAFA VELİ HALICI O.O |
ÖZYAYLA O.O |
|
|