banner461
banner195

Yıldızlar Voleybol Nevşehir İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği 2016 yılı faaliyet programında yer alan Kulüplerarası Yıldızlar Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Yıldızlar Voleybol Nevşehir İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı
07 Mart 2016 Pazartesi 13:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği 2016 yılı faaliyet programında yer alan Kulüplerarası Yıldızlar Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda gerçekleştirilen kulüplerarası yıldızlar erkek voleybol il birinciliği müsabakaları dört spor kulübünden yaklaşık 50 sporcunun çekişmeli mücadelesine sahne oldu.

Sporcuların dereceye girebilmek için verdiği mücadele sporseverlere heyecan dolu maçlar yaşatırken, sporcuların hücum ve savunmada gösterdiği estetik hareketler renkli görüntülere sahne oldu.

Zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonunda erkekler kategorisinde şampiyonluk ipini Ürgüp Kapadokya Gençlik Spor Kulübü göğüslerken, Derinkuyu Gücü Spor Kulübü ikinci ve İHL Alemdar Spor Kulübü üçüncü olan takımlar oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.