banner461
banner195

Zafer Kupasında Centilmenlik Öne Çıktı

Kapadokya Zafer Haftası futbol turnuvasına katılan Kapadokya, Kayseri, Mersin Akdeniz Ve Anadolu Karması Masterler takımları dostluk, centilmenlik ve samimiyet örneği gösterdiler.

Zafer Kupasında Centilmenlik Öne Çıktı
03 Eylül 2013 Salı 11:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Zafer Haftası futbol turnuvasına katılan Kapadokya, Kayseri, Mersin Akdeniz Ve Anadolu Karması Masterler takımları dostluk, centilmenlik ve samimiyet örneği gösterdiler. Turnuvanın ardından Toplu fotoğraf çekimine Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Avcı ve turnuvaya katılan bütün takımların sporcuları ile yöneticileri katıldı.

Kapadokya Masterler Takımı Antrenörü Şakir Topoğlu, “Kapadokya Masterler takımı olarak Nevşehir'i Ulusal ve Uluslararası düzeyde temsil etmeye ve bu şehre değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

Kapadokya Masterler organizasyonu ile gerçekleştirilen Kapadokya Zafer Haftası futbol turnuvasında Kapadokya Masterler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Topoğlu Mersin Akdeniz Masterler futbol takımı antrenörü Mehmet Akyürek'e Avanos çinisi hediye etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.