banner461

Açıkgöz'den 15-22 Nisan ‘Turizm Haftası’ mesajı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan ‘Turizm Haftası’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner503
15 Nisan 2020 Çarşamba 18:33

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,15-22 Nisan 2020 tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Açıkgöz, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Dünya turizminin başkenti, eşsiz ve masalsı güzelliklerin diyarı Kapadokya’mızda yerli ve yabancı konuklarımızı Elbet Bir Gün tekrardan ağırlayacağız. Bu vesile ile sesimizi duyurduğumuz herkesi Nevşehir'de Kapadokya'nın güzelliklerini keşfetmeye davet ediyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Covid19 virüs salgını sebebiyle, bu yıl kutlamalar yapılamayacaktır. Dilerim ki, en kısa sürede ülkemiz ve tüm insanlık bu salgın hastalıktan kurtulur. Bu duygu ve düşüncelerle,  15-22 NisanTurizm Haftasını kutlar, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

‪15-22 Nisan #turizmhaftası kutlu olsun‬

‪#BizBizeYeterizTürkiyem #EvdeKal #Nevşehir #Türkiye #ballons @TCKulturTurizm #peribacaları


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.