banner461
banner195

Arzu ile Kamber diyarı Çat, Emitt Fuarı’nda tanıtılacak.

Kapadokya'nın keşfedilmemiş gizli cenneti Çat kasabası EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda Kapadokya-Nevşehir standında yerini alacak.

Arzu ile Kamber diyarı Çat, Emitt Fuarı’nda tanıtılacak.
24 Ocak 2017 Salı 10:38

banner143
banner134
Çat Belediyesi, dünyanın 5. büyük turizm fuarı olan EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda Kapadokya-Nevşehir standında yerini alacak.

26-29 Ocak 2017 tarihlerinde, İstanbul/TUYAP- Büyükçekmece Fuar alanında 21. kez düzenlenecek olan dünyanın 5. büyük fuarı EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Kap-Hib koordinatörlüğünde Çat Belediyesi ,Uçhisar Belediyesi, Ürgüp Belediyesi, Avanos Belediyesi, Kozaklı Belediyesi, Göreme Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi olarak katılacak.

Fuarda Arzu ile Kamber diyarı Çat kasabasının tarihi, kültürü ve turizm potansiyeli her yönüyle ulusal ve uluslararası alanda tanıtılacak. Fuar, ilk iki gün profesyonel ziyaretçilere, son iki gün tatil tüketicilerine açık olacak.


Çat Kasabasını tanıtmak amacıyla İstanbul EMITT 2017 Turizm Fuarı’na katılacaklarını belirten Çat Belediye Başkanı Kamil Duru fuarda kasabamızın turizmde büyük bir atak yapmasını amaçladık. Fuarda kasabamız yöresine ait olan kuru üzüm, pekmez, köftür ve kabak çekirdeğinin tanıtımının yanı sıra kasabamız sınırları içerisinde yer alan Çat Vadisini de tanıtmayı arzu ediyoruz... Düzenlenecek fuara İstanbul'da yaşayan tüm Nevşehirli hemşehrilirimizi bekliyoruz. Umut ediyoruz ki fuar sonrasında da 2017 yılında kasabamızda turizm dolu dolu geçecektir” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.