banner461
banner195

At Sırtında Kapadokya Keşfine İlgi Büyüyor

Kapadokya Bölgesinde düzenlenen at turlarına ise Kayseri, Kırşehir, Niğde, Aksaray, Adana ve Mersin’den gelen yerli turistler daha fazla ilgi gösteriyorlar.

At Sırtında Kapadokya Keşfine İlgi Büyüyor
02 Eylül 2013 Pazartesi 12:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Bölgesinde düzenlenen at turlarına ise Kayseri, Kırşehir, Niğde, Aksaray, Adana ve Mersin’den gelen yerli turistler daha fazla ilgi gösteriyorlar.

İşletme sahibi Tuğba Dilari yaptığı açıklamada Kapadokya bölgesini at üzerinde gezmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin son zamanlarda ilgilerinin oldukça arttığını ve bu durumdan da kendilerinin memnun olduklarını ifade etti.

Dilari,’’Kapadokya Bölgesini at üzerinde gezmek isteyen yerli ve yabancı turistlere 1 saatten başlamak üzere günlük turlar düzenlediklerini ve bu düzenlenen turlarda yolculuk, mağara içinde oyulmuş Bizans kiliselerine, Kapadokya’nın inanılmaz kültürel hazinelerine, büyüleyici yeraltı şehirlerine veya bölgenin geleneksel görüntülerini ziyaretleri içerir. Düzenlenen bu turlara turistlerin ilgisi son zamanlarda arttığını belirterek, günlük turlarda Sarıhan, Zelve, Paşabağları, Çavuşin ve Göreme Beldesi gibi tarihi ve turistik mekanlar geziliyor” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.