banner461
banner195

Avanos İlçesi ATV Avrupa ve Gaziantep Olay TV Ekranlarında Tanıtıldı

Geçtiğimiz günlerde ATV Avrupa ve Gaziantep Olay TV için Avanos'ta çekimleri gerçekleştirilen ilçemizin tanıtımına ilişkin görüntüler, 27 Ekim Pazar günü ATV Avrupa kanalında, saat 10:00'da "Ekopazar" programında ve yine aynı tarihte saat 12:00'de Gaziantep Olay TV "Yurtvizyon" programında ekranlara geldi.

28 Ekim 2013 Pazartesi 17:54

banner143
banner134

 Geçtiğimiz günlerde ATV Avrupa ve Gaziantep Olay TV için Avanos'ta çekimleri gerçekleştirilen ilçemizin tanıtımına ilişkin görüntüler, 27 Ekim Pazar günü ATV  Avrupa kanalında, saat 10:00'da "Ekopazar" programında ve yine aynı tarihte saat 12:00'de Gaziantep Olay TV "Yurtvizyon" programında ekranlara geldi.

Yatırım, ekonomi ve tanıtım programı “Ekopazar” ve "Yurtvizyon" programları için gerçekleştirilen çekimlerde, Avanos un başarılı Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ ile yapılan röportaj ekranlara taşındı.

Her hafta farklı konu ve konuklarıyla tanıtım, yatırım ve ekonomi konularıyla iş dünyasının nabzını tutan, yurtdışı ve yurtiçi haberleri, başarı öykülerini ve özel röportajları ekranlara taşıyan programda,Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa KÖRÜKCÜ Avanos ilçesini tanıttı...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.