banner461

Avanos Paşabağı Esnafları Meclis'te

Çavuşin Paşabağı Turizmcileri TBMM'de TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ü ziyaret ettiler.

banner503
Avanos Paşabağı Esnafları Meclis'te
15 Ocak 2018 Pazartesi 11:29

banner143
banner134
Paşabağı esnafları sorunlarını dile getirmek için TBMM ne gitti. Çavuşin Köyü Muhtarı Halil ÇOPUR Başkanlığındaki heyet Paşabağında faaliyette bulunan esnaflarla birlikte TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ü ziyaret ederek iş yerleri ile ilgili sorunları dile getirdiler.

Görüşmelerin çok olumlu geçtiğini ifade eden Çavuşin muhtarı Halil Çopur, www.fibhaber.com'a yaptığı açıklamada;  Paşabağı esnafımızın sorunlarını Milletvekilimizle paylaştık bizleri dinleyerek sorunlarımızın çözümü için gereken çalışmaların yapılacağını belirttiler. Köy Muhtarı olarak değerli Milletvekilimizin bizlere göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim dedi.


Avanos - Göreme yolundan Zelve istikametine döndükten bir süre sonra Zelve'ye varmadan hemen önce Paşabağ Vadisi'ne gelirsiniz. Kapadokya bölgesinde yol üzerlerinde nerede hediyelik eşyalar satan yerler veya parketmiş otobüsler görürseniz orada mutlaka ilginç birşeyler vardır. Paşabağ Vadisi de böyle biryerdir. Çok değerli Paşabağı Esnaflarımıza hayırlı ve bereketli bir turizm sezonu diliyoruz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.