banner461
banner195

Bakanın Kapadokya Çalıştay’ı Verimli Oldu

Geçtiğimiz günlerde ilimizi ziyaret eden ve bölgenin turizm sorunları üzerine bir çalıştay yapan Kültür ve Turizm Bakanının Nevşehir programını değerlendiren Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, söz konusu çalıştay’ın bölge adına son derece verimli geçtiğini belirtti.

Bakanın Kapadokya Çalıştay’ı Verimli Oldu
02 Mart 2016 Çarşamba 13:40

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde ilimizi ziyaret eden ve bölgenin turizm sorunları üzerine bir çalıştay yapan Kültür ve Turizm Bakanının Nevşehir programını değerlendiren Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, söz konusu çalıştay’ın bölge adına son derece verimli geçtiğini belirtti.

Bakanın Nevşehir’e gelişi öncesinde Milletvekilleri, Belediye Başkanları olarak bir araya gelip 5 saate yakın bir görüşmenin ardından Bakana sunulmak üzere bir dosya hazırladıklarına değinen Uçhisar Belediye Başkanı Karaaslan, “Turizm bakanımız ilimize gelerek Kapadokya bölgesine verdikleri önemi ortaya koydular. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Tabi ki bakanımız yeni atandı. Türkiye deki turizm beldelerini ve merkezlerini yeni yeni tanımaya başlıyor. Bizim buradaki toplantıda kendilerini bölgemizin turizm potansiyeli ve sorunlarımız konusunda bilgilendirmemiz gerekiyordu. Zaten bir gün öncesinden Milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla birlikte bir araya gelip detaylı bir çalışma yaptık. 4.5-5 saatlik bir görüşmemizin ardından Sayın Bakanımıza bir dosya sunduk. Bence çok yararlı bir çalışma oldu. Bu çalışmaya katkı sağlayan Sayın Milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, Sayın Valimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.