banner461
banner195

Çalışma Kartı ve Aidat Uyarısı

Nevşehir Rehberler Odası, İlimiz genelinde faaliyet gösteren turist rehberlerinin yeni çalışma kartlarını almaları konusunda uyarırken, yeni yılla birlikte uygulanacak olan üye aidatları konusunda da üyelerini bilgilendirdi.

Çalışma Kartı ve Aidat Uyarısı
21 Mayıs 2015 Perşembe 16:29

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Rehberler Odası, İlimiz genelinde faaliyet gösteren turist rehberlerinin yeni çalışma kartlarını almaları konusunda uyarırken, yeni yılla birlikte uygulanacak olan üye aidatları konusunda da üyelerini bilgilendirdi.

Yapılan açıklamada; “Turist Rehberleri Birliğinden alınan yazı da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açıklanan ve Resmi Gazetede yayımlanan birinci altı aylık brüt asgari ücret baz alınarak, 2015 yılına ait Eylemli Turist Rehberi tarafından ödenecek oda aidatı 240 TL, Eylemsiz Turist Rehberleri tarafından ödenecek oda aidatı ise 48 TL olarak belirlenmiştir. 2015 Yılı aidat ödemeleri için Banka Hesap No: İş Bankası Nevşehir Şubesindeki hesaba ödeme yapıldıktan sonra eski çalışma kartı odaya teslim edilerek 2015 yılı çalışma kartı odadan teslim alınacaktır. Odaya teslim edilecek eski çalışma kartlarının kimlik bilgilerine göre hazırlanmış olması nedeniyle, kayıp halinde mutlaka gazete ilanı verilmesi zorunlu olup bir örneği odaya teslim edilecektir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.