banner461

DERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Soydemir İstanbul Emitt Fuarında

Türkiye'nin en önemli kültür, doğa ve manzara turizmi merkezlerinden Kapadokya, bu senede Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda oluşturulan stantta tanıtılıyor.

banner15
DERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Soydemir İstanbul Emitt Fuarında
31 Ocak 2019 Perşembe 18:23

banner143
banner134

Nevşehir Valiliği çatısı altında, Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (KAP-HİB) koordinatörlüğünde,  Nevşehir Belediyesi, Ürgüp Belediyesi, Avanos Belediyesi, Uçhisar Belediyesi, Göreme Belediyesi, Ortahisar Belediyesi, Ahiler Kalkınma Ajansı, KAPTİD, KOZTEB ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün  katılım sağladığı EMİTT fuarında oluşturulan  Kapadokya standı yerli ve yabancı turizm çevrelerinden büyük ilgi gördü.

Emitt 2019 Fuarı hakkında açıklamalar yapan DERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Göreme Belediyesi Meclis Üyesi Turizmci Mehmet Ali Soydemir, turizm fuarının daha ilk günü olmasına rağmen çok güzel geçtiğini söyledi.

Kapadokya'nın sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin fuarda en etkin bir şekilde tanıtımının yapıldığını ifade eden Soydemir, Dünya çapında bir fuarda Göremesi, Uçhisarı ,Avanosu, Ürgüpü, Nevşehir'i ile tüm Kapadokya bölgemizi en iyi şekilde tanıtmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.