banner461

Dinler, Litvanyalı Çocukları Kayakapı'da Ağırladı

KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Litvanya Fahri Konsolos Adayı Yakup Dinler, 23 Nisan Şenlikleri kapsamında Litvanya'dan gelen öğrencileri Kayakapı Premium Caves - Cappadocia'da misafir etti.

banner503
Dinler, Litvanyalı Çocukları Kayakapı'da Ağırladı
28 Nisan 2017 Cuma 11:25

banner143
banner134
KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Litvanya Fahri Konsolos Adayı Yakup Dinler, 23 Nisan Şenlikleri kapsamında Litvanya'yı temsilen Plungė şehrinden gelen öğrencileri Kayakapı Premium Caves - Cappadocia'da misafir etti.

Nevşehir ve Kayseri'nin Litvanya fahri konsolos adayı Yakup Dinler, 39. TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği" kapsamında, Litvanyadan gelen çocukları Kayakapı'da ağırlayarak kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti.


KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Litvanya Fahri Konsolos Adayı Yakup Dinler, "TRT öncülüğünde gerçekleşen "39. Uluslararası 23 Nisan Şenlikleri" kapsamında Kapadokya'ya Litvanya'yı temsilen Plungė şehrinden gelen öğrencilerle Kayakapı Premium Caves - Cappadocia'da kahvaltı için bir araya geldik - sohbet ettik, iyi ki de geldiler" dedi.

Litvanyalı öğrencilerde, Ürgüp Kayakapı'da kendimizi evimizde gibi hissettik. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Yakup Dinler'e teşekkür ediyoruz dediler.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.