banner461
banner195

Dorak-Anadolujet ile Kapadokya-Antalya hava koprüsü kuruldu

Dünyanın önemli doğa harikaları arasında yer alan ve ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden olan Kapadokya’nın yüksek turizm potansiyeline cevap vermek amacı ile Kapadokya ile Antalya arasında direkt uçak seferleri başlıyor.

Dorak-Anadolujet ile Kapadokya-Antalya hava koprüsü kuruldu
20 Aralık 2014 Cumartesi 21:31

banner143
banner134
Aylardır Antalya – Nevşehir uçak seferleri ne zaman başlayacak diye merak eden vatandaşlarımıza müjde.. Nevşehir-Antalya uçak seferleri başlıyor.

 
Kapadokya ile Antalya arasında direkt uçak seferlerini başlatan anlaşmayı Dorak Holding Başkanı Ahmet Serdar Körükçü imzaladı.

İSTANBUL- Dünyanın önemli doğa harikaları arasında yer alan ve ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden olan Kapadokya’nın yüksek turizm potansiyeline cevap vermek amacı ile Kapadokya ile Antalya arasında direkt uçak seferleri başlıyor.  Kapadokya Antalya arasından kurulan hava köprüsü ile ilgili anlaşmayı THY adına Kapadokya Havalimanı Genel Müdürü Osman Taha Küçük ve Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ile Dorak Holding Başkanı Ahmet Serdar Körükçü anlaşmayı imzaladılar.
Dorak Holding iş birliği ile Anadolu Jet tarafından düzenlenecek direkt seferler 01 Nisan ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında karşılıklı olarak her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri yapılacak.

Dorak Holding’in önderliğinde, Nevşehir Ticaret Odasının katkısı ile gerçekleşen ve ülke turizmine büyük katkısı sağlayacak proje için dün Ankara’da Anadolu Jet Başkanı İbrahim Doğan ile Dorak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serdar Körükçü arasında bir protokol imzalandı.

İmza törenine THY adına Kapadokya Havalimanı Genel Müdürü Osman Taha Küçük ve Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız da katıldı.


Aylardır, Nevşehir halkının merak içerisinde beklemiş olduğu Antalya-Nevşehir uçak seferleri sonunda başlıyor. AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, twetter adresinden yaptığı açıklamada Antalya - Nevşehir uçak seferlerinin müjdesini verdi. Gizligider twetter adresinden yaptığı açıklamada, Antalya-Nevşehir uçak seferlerinin 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren başlıyor. Antalya-Nevşehir uçuşlarımız bir daha iptal olmamak üzere hayırlı olsun. Destekleri için Dorak Turizm ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Kaynak: Türkiye Turizm


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YUSUF ASLAN - 4 yıl önce
yetmezzzzzzzzzz bu havaalanini dis hatlari aktif hale getirin direk seferler duzenlensin mademki bolge havaalani ise uluslar havaalanini kayseriye hediye ettiniz bari bu hatanizi telefi edin gizligider efendi bekliyoruz
Avatar
TURİZM KAPADOKYA - 4 yıl önce
hayir olsun tüm kapadokya turi̇zm cami̇asina ve halkina çok teşekkür ederi̇z dorak holdi̇ng yöneti̇m kurulu başkani sayin ahmet serdar körükçü beye
Avatar
teşekkürler - 4 yıl önce
arif beye ve elini taşın altına koyarak şehrimize bu hizmetin gelmesinde çaba harcayan dorak turizm yetkililerine teşekkür ederim yrd. doç.dr. özden taşğın
Avatar
Had - 4 yıl önce
geçen yılda aynı şeyler yazılıp çizildi ama ne oldu kısa bir basın açıklaması yakın coğrafyamızdaki ülkelerde yaşanan gelişmeler, turizm ve ulaşım sektörünün planlarını değiştirdi. ülkemize gelmesi beklenen yabancı turist sayılarının beklenenin altında seyretmesi nedeniyle nevşehir (kapadokya) - antalya hattımızın açılışını askıya almak durumunda kaldık. yaşanan olumsuzluğun en kısa zamanda ortadan kalkmasını ve uçuşları yeniden gündemimize alabilmeyi umut ediyoruz” dedi. yine bir şey olmaz ben icraata bakarım
Avatar
geçen yıl - 4 yıl önce
geçen yılda köprü kurmuşlardı bu köprü hiç bitmiyor :)
Avatar
Istanbul - 4 yıl önce
Helal olsun Ahmet beye Nevşehir için çok önemli bi iş adamı Allah yolunu açık etsin milletvekilleride klavye reklamı yapsın
Avatar
hulusi - 4 yıl önce
ne oldu uçaklar niye uçmuyor kapadokyadan antalya bu bir süreç yalanığdı söylendi unutuldu gitti
Avatar
hadi - 4 yıl önce
balon balon dorak balonu yakında patlar görürsünüz