banner461
banner195

Dünya'nın En İyi ve En Lüks Otel Ödülleri’nde Argos in Cappadocia

Dünyanın en iyilerinin seçildiği Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde, ‘Tarihi Otel’ kategorisinin yıldızı bu yıl Argos in Cappadocia oldu.

Dünya'nın En İyi ve En Lüks Otel Ödülleri’nde Argos in Cappadocia
24 Kasım 2016 Perşembe 18:04

banner143
banner134
Dünyanın en iyilerinin seçildiği Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde ‘Tarihi Otel’ kategorisinin yıldızı bu yıl Argos in Cappadocia oldu.
Bu yıl 10’uncu defa ve 2000’den fazla aday arasından yapılan titiz bir elemeyle dağıtılan Dünya Lüks Otel Ödülleri, argos in Cappadocia’yı “En Güzel Tarihi Lüks Otel” kategorisinde ‘Küresel Birinci’liğe layık gördü. Lüks konaklama alanının zirvesini belirleyen ödüller, bu yıl Katar’ın başkenti Doha’da sahiplerini buldu.
Ödüller, gerçek misafirlerin yorum ve oylarına dayanarak verilmesi sebebiyle ayrıca önem taşıyor. Ziyaretçilerin ödüllerin web sitesinde paylaştıkları deneyimlerin yanı sıra bağımsız seyahat endüstrisi danışmanlarından oluşan bir panel değerlendirmelerde bulunuyor. Jüri ise seçimlerini hizmet kalitesi, konfor ve sunum gibi ölçütlere dayandırıyor.
Dünya Lüks Otel Ödülleri, bu yıl 60’ın üstünde kategoride verildi. Her kategorinin küresel birinceleri dünyada örnek alınan işletmeler olarak turizmde mükemmelliğin öncülüğünü yapıyor.
Mimar Turgut Cansever’in öncülüğünde, Uçhisar’da antik bir manastır yerleşkesinin ve terkedilmiş bir köyün titiz restorasyonuyla hayata geçen argos in Cappadocia, gerçek geleneksel deneyim ve lüksü ustalıkla bir araya getiriyor. argos in Cappadocia, Dünya Lüks Otel Ödülleri tarafından daha önce ülke ve kıta kategorilerinde birincilik ödülüne layık görülmüştü.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.