banner461
banner195

Gazi Üniversitesi Öğrencileri Kapadokya'ya Hayran Kaldı

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü 4. ve 5. sınıf öğrencileri Kapadokya'ya gezi düzenlediler.

Gazi Üniversitesi Öğrencileri Kapadokya'ya Hayran Kaldı
15 Nisan 2016 Cuma 15:30

banner143
banner134
Türkiye'nin önemli kültür, doğa ve manzara turizmi merkezlerinden Kapadokya’yı görmek isteyen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Biyoloji Öğretmenliği Bölümü 4. ve 5. sınıf öğrencileri Nevşehir’e geldi. Bölgenin tarihi ve turistik mekanlarını gezen öğrenciler ve öğretim üyeleri hayranlıklarını dile getirdi.

Kapadokya gezisi için Nevşehir’e gelen öğrenciler, Nevşehir’in turistik beldesi olan Uçhisar’ı gezdikten sonra Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı makamında ziyaret etti. Gazi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Tahir Atıcı, Doç. Dr. Ömer Saylar ve Dr. Nurcan Uzel’in iştirak ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karaaslan, “Ülkemizin güzide üniversitelerinden birisi olan Gazi Üniversitesi öğrencileri ve öğretim görevlisi arkadaşlarımızı ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bölgemizin ve Uçhisar’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görmeleri çok güzel, böyle gezilerin artarak devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.

Ziyaretin sonunda öğretim üyelerine ve öğrencilere Uçhisar’a özgü çeşitli hediyeler sunuldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.