banner461
banner195

Kapadokya Balloons Çöp Topladı

Kapadokya Balloons çalışanları örnek bir hareket başlatarak Kapadokya bölgesin de çöp topladılar...

Kapadokya Balloons Çöp Topladı
30 Eylül 2013 Pazartesi 14:48

banner143
Kapadokya Balloons Çöp Topladı
İlgili Galeriye Git
banner134

Her yıl binlerce turistin akın ettiği ve adeta çöp alanına çevrilen Kapadokya bölgesinde yurt içi ve yurt dışından bölgemizi gezmeye gelen turistlere  İnsan ve Çevre sağlığı adına başlattıkları büyük bir kampanya ile Kapadokya Balloons gönüllüleri bölgeyi temizleyerek çöp topladılar...

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Kapadokya da ki vadiye dökülen çöpler, çirkin görüntüler oluşturuyor diyen 
Kapadokya Balloons çalışanları bizlerde bu bölgenin ekmeğini yiyen bölge insanı olarak hep kapadokyamızın temiz tutulması hemde bir mesaj vermek düşüncesiyle çöp toplama kampanyası başlattık.Atalarımızın dediği gibi Aslan yattığı yerden belli olur...! ve  İmanın yarısı Temiziliktir sözünden yola çıkarak İnancımız gereği bu uygulamayı başlattık.

Ama gördüğümüz kadarıyla insanlarımız bu konuda çok hassas değiller.Lütfden çöplerimizi Bu dünya markası Kapadokyamızda çevreye atmayalım atanları uyaralım.
Gerek çevre gerek insan sağlığı ve tanıtımımız açısından bu konu çok önemli dediler.Bu örnek çalışmalarıyla Alkışaları hak eden Kapadokya Balloons firma sahiplerine çalışanlarına gönülden tebrik ve teşekkürlerimizi gönderiyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uçhisarlı - 5 yıl önce
hepimizin yapması gereken temizliği kapadokya balon ekibi yapmış teşekkürler emeği geçenlere diğer turizm sektörlerinide bekliyoruz...