banner461
banner195

Kapadokya Brezilya ABAV Turizm Fuarında Tanıtılıyor

Brezilya'da düzenlenen ABAV Turizm Fuarı'na Destination Cappadocia çatısı altında KAPHİB adına katılan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, verimli bir fuar olacağını düşündüğü ABAV Turizm fuarında Kapadokya'yı Brezilya'lılara tanıtıyor.

Kapadokya Brezilya ABAV Turizm Fuarında Tanıtılıyor
28 Eylül 2016 Çarşamba 16:29

banner143
banner134
Brezilya'da düzenlenen ABAV Turizm Fuarı'na katılan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Turkiye standında Kapadokya için ayrılan alanda bölgemizi tanıtmak ve Brezilya'dan gelen misafir sayımızı önümüzdeki sezonda artırmak için en iyi şekilde hazırlanarak Brezilya'ya geldiklerini vurguladı.

Başkan Fahri Yıldız, Portekizce Rehber Burak Ekici ile birlikte Kapadokya Bölgesinin tarihi ve kültürel turistik değerlerini Brezilya halkına aktardıklarını, bölgedeki balon turlarının dünyanın başka hiç bir yerinde görülemeyecek doğal güzellikleri görme imkanı sağladığını Brezilyalılara anlatıyoruz. dedi.

Okumayı araştırmayı çok seven Brezilya halkına Portekizce ve İngilizce broşürler verdiklerini söyleyen Yıldız, ABAV turizm fuarının ilk gününde standa ilginin iyi olduğunu, stant ziyaretçilerine minik balon figürleri, Kapadokya kartpostalları, magnet gibi küçük hediyeler verdiklerini, Brezilyalıların hediyelere sevindiklerini, mutlaka yerinde görmeye Kapadokya'ya geleceklerini söylediklerini kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.