banner461
banner195

Kapadokya'da Çekilen Filme Polonya'dan Ödül

Kapadokya ve Erciyes Bike Park’da çekilen 'Freeride Expedition to Erciyes Bikepark and Cappadocia' filmi, Polonya’da düzenlenen Grand Video Awards Film Festivali’nde yılın en iyi film seçildi.

06 Kasım 2017 Pazartesi 21:01

banner143
banner134
Polonyalı yönetmen Treneiro Vlog tarafından 2016'da Erciyes Bike Park ve Kapadokya’da çekilen 'Freeride Expedition to Erciyes Bikepark and Cappadocia' kısa metrajlı filmi, Polonya’da düzenlenen Grand Video Awards Film Festivali’nde en iyi film seçilirken, sıcak hava balonları ve peri bacaları ile Kapadokya izleyenleri büyüledi.
Polonya’da düzenlenen Grand Video Awards Film Festivali’nde 2017'nin en iyi filmi seçilen 'Freeride Expedition to Erciyes Bikepark and Cappadocia' kısa metrajlı filminin Çekimleri tam 7 gün sürdü. Polonya'da ödül alan Film, Kapadokya ve Türkiye'nin ilk ve tek downhill bisiklet parkı olan Kayseri Erciyes Bike Park’da çekildi. Filme konu olan mekanlarda farklı ülkelerden gelen 9 profesyonel bisikletçi Kapadokya'nın muhteşem doğal mekanlarıyla, Erciyes’te bulunan downhill bisiklet parkurlarında hünerlerini sergiledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.