banner461
banner195

Kapadokya da ki vadiler ile ilgili temizlik toplantısı yapıldı

Vali Mehmet CEYLAN başkanlığında Valilik Kütüphane ve Dokümantasyon Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ, Belediye Başkanları ve İl Daire Müdürleri katıldı.

Kapadokya da ki vadiler ile ilgili temizlik toplantısı yapıldı
11 Nisan 2014 Cuma 21:43

banner143
banner134

 Vali Mehmet CEYLAN başkanlığında Valilik Kütüphane ve Dokümantasyon Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ, Belediye Başkanları ve İl Daire Müdürleri katıldı.

    Bölgemizdeki vadilerin ve turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği diğer yerlerdeki evsel atıkların ve kirlilik yaratan nesnelerin temizlenmesi ve bu konuda devamlılığın sağlanması konusunda yapılacak çalışmalar görüşüldü.

   Vadilerin temizliği konusunda toplu olarak hem kamu kurum ve kuruluşlarıyla hem sivil toplum kuruluşlarıyla hem de belediyelerle birlikte bir kampanya hazırlanacağını söyleyen Vali CEYLAN, yapılacak kampanya çerçevesindeki görev ve iş bölümünü anlattı ve kampanya sonrasında da vadilerin temizliği konusunda devamlılığın sağlanması gerekliliğini belirtti.

   Yapılacak çalışmalar görüşüldükten sonra toplantı İl Daire Müdürleri ve  Belediye Başkanlarının görüşlerini sunmasıyla son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.