banner461
banner195

Kapadokya İçin Bugün Milad…!

Kaptid,Türsab,Göreme turzim Geliştirme Kooperatifi,Göreme Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği,Yer Gök aşk dizisi Oyuncuları, Marketcisi, Berberi, Muhtarı,Turistler,Turizmciler,Ajenta sahipleri,Yöre halkı ile Nevşehir de özlenen birlik ve beraberliği adına tek yumruk olan Kapadokyalı vatandaşlar adeta Kapadokya için bugün Milad dedirten tarihi bir duruş sergileyerek Bölgenin yükselen sesi oldular.

16 Kasım 2012 Cuma 21:22

banner143
Kapadokya da Halk Ayaga Kalktı
İlgili Galeriye Git
banner134
Göreme Onix İşletmesi sahiplerinden Ziya Daşdeler,Kaptid Genel Sekreteri Nazif Demir,Güray Çömlekçik İşletme Sahibi Sayın Güray bey,Uçhisar dan muhtar Serhat Bey, Uçhisarlı Marketci Kemal bey, Uçhisar esnaflarından Berber Savaş bey,Göreme Turizm kooperatif Başkanı Mustafa Durmaz , Göreme Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği Başkanı Ali Yavuz,Ortahisar turizmcilerinden Nil Tuncer hanım,Göreme de yaşayan Kitap Yazarı İngiliz Bayan Pat Yale, Yer Gök aşk dizisi Oyuncularından Kanbolat Görkem Arslan ile çok sayıda yöre insanı ve Bölge Basını "KAPADOKYAMA DOKUNMA ! " mesajı verdiler…

"Kapadokyada Halk SİT'dir dedi..."

Öte yandan bir taraftan imza kampanyası düzenlenirken "Kapadokyaya sahip çıkanlar" ismiyle sosyal paylaşım sitesi Faceede bir adres açıldı.

Ürgüp ilçesinde çekimleri devam eden Yer Gök Aşk dizisi oyuncularından Kanbolat Görkem Aslan da tepkisini dile getirenler arasındaydı.
Şimdi tüm gözler Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ın Kapadokya dan yükselen bu sese nasıl bir cevap vereceği??? Bekleyip hep birlikte göreceğiz...Gelişmeleri Nevşehirin en çok takip edilen İnternet haber gazetesi FİB Haber'de...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.