banner461
banner195

Kapadokya ITB’de Tanıtılıyor

Bu yıl 48. kez gerçekleştirilen ve 3 bin 500 metrekarelik bir alanda gerçekleştirilen ITB Berlin Turizm Fuarı, Hindistan'dan ABD'ye, Kanada'dan Japonya'ya, Küba'dan Yunanistan'a kadar dünyanın 189 ülkesini buluşturdu.

Kapadokya ITB’de Tanıtılıyor
19 Mart 2014 Çarşamba 18:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Bu yıl 48. kez gerçekleştirilen ve 3 bin 500 metrekarelik bir alanda gerçekleştirilen ITB Berlin Turizm Fuarı, Hindistan'dan ABD'ye, Kanada'dan Japonya'ya, Küba'dan Yunanistan'a kadar dünyanın 189 ülkesini buluşturdu. Bu yılın seyahat trendleri teknoloji truzmi, gay ve lezbiyen turizmi, macera turizmi, genç seyahat severlere yönelik doğa turizmi ve sürdürebilir turizm oldu. Bu yıl partner ülke olan Meksika da kiliminden boyama sanatına, yemeklerinden içkilerine kadar tanıtıldı.

Diğer ülkeler de kendi stantlarında dans gösterisi, yemek tanıtımı, el sanatları uygulamaları ve şovlar gerçekleştirdi. Türkiye bu yıl fuarda Turizm ve Kültür Bakanlığı'nın çatısı altında 105 stant ve 124 katılımcı firmayla temsil edildi. Deniz, kum ve güneş temalarının yanı sıra Türkiye'nin farklı yönleri de öne çıkartıldı. İlk kez Kapadokya balonlarına da yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.