banner461
banner195

Kapadokya JATA Turizm EXPO 2016 Fuarı'nda, Tanıtıldı

Japonya fuarında Kapadokya standına yoğun ilgi gösteriliyor.

Kapadokya JATA Turizm EXPO 2016 Fuarı'nda, Tanıtıldı
27 Eylül 2016 Salı 14:25

banner143
banner134
Nevşehir Valiliği öncülüğünde; KAPHİB, Ahiler Kalkınma Ajansı, Ürgüp, Göreme, Uçhisar Belediyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası, THY Nevşehir Satış Müdürlüğü ve KAPTİD tarafından alınan ortak karar sonucunda organize edilen Japonya fuarında Kapadokya standına yoğun ilgi gösteriliyor.

  22-25 Eylül'de Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenecek JATA Turizm EXPO Japonya 2016 Fuarı'nda, Kapadokya'nın tanıtımının yapıldığı stantta yoğun ilgi yaşanıyor.
  Kapadokya adına Japonya fuarına katılan Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil Japonların Türkiye’ye özelliklede Kapadokya’ya çok büyük hayranlıkları olduğunu söyledi. Cingil, “Hem ülkemizi hem de bölgemizi temsil etmek için burada bulunuyoruz. Bölgemizi anlatan Japonca tanıtım ürünleri getirdik. Yine Belediyemiz tarafından yapılan Japonca seslendirmeli tanıtım filmini de burada gelen ziyaretçilere izletiyoruz. Standımıza yoğun bir ilgi var. Bu ilginin alakanın önümüzdeki yıllarda ülkemize ve bölgemize çok ciddi olumlu dönüşleri olacak. Japon pazarının Kapadokya’daki çıtası bu adımlarla daha da yükselecek. Emek verenlere ve destek olanlara teşekkür ediyoruz” dedi.
  Tokyo’da gerçekleştirilen fuara Türkiye’den Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’da katılarak Kapadokya standını ziyaret etti.   22 Eylül’de Japonya’nın başkenti Tokyo’da başlayan fuar 25 Eylül Pazar günü sona erecek. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.