banner461
banner195

Kapadokya'nın daha etkin tanıtılması ve istişare toplantısı yapıldı

Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (KAP-HİB) ile Ahiler Kalkınma ajansı iş birliğinde Kapadokya'nın yurt içi ve yurt dışında daha etkin tanıtılması konulu toplantı düzenlendi.

Kapadokya'nın daha etkin tanıtılması ve istişare toplantısı yapıldı
09 Şubat 2018 Cuma 12:11

banner143
banner134
Ahiler Kalkınma Ajansından teknik destek programı çerçevesinde KAP-HİB tarafından projelendirilen "Kapadokya'nın yurt içi ve yurt dışında daha etkin tanıtılması" konulu toplantı düzenlendi. 

Nevşehir Valiliği öncülüğünde; Kapadokya bölgesinin ulusal ve uluslararası düzeyde etkin ve güçlü tanıtım yollarının belirlenmesi konulu teknik destek projesi AHİLER Kalkınma ajansı toplantı salonunda eğitim ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, Derinkuyu Kaymakamı Murat Erdinç, KAPHİB Müdürü Levent Ak, Kapadokya Bölgesi turizmcileri ile STK temsilcilerinin yer aldığı toplantıda Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mete Sezgin tarafından katılımcılara konu hakkında sunum yapıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Metin Gökşen - 12 ay önce
Bu tür toplantı duyurusu kimin tarafından yapılıyor? Seyehat Acentaları ve Rehberler Turizmci statüsünde sayılmaktamıdırlar?