banner461
banner195

Kapadokya Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor

Yerli ve yabancı çok sayıda katılımın olduğu Travel Turkey 2013 İzmir fuarın da Kapadokya bölgesi de yerini aldı.

Kapadokya Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor
06 Aralık 2013 Cuma 13:19

banner143
Kapadokya Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Kapadokya Travel Turkey Fuarında Tanıtılıyor

 

Yerli ve yabancı çok sayıda katılımın olduğu Travel Turkey 2013 İzmir fuarın da Kapadokya bölgesi de yerini aldı.

 

Yerli ve yabancı çok sayıda katılımın olduğu Travel Turkey 2012 İzmir fuarın da Kapadokya bölgesi de yerini aldı. Kapadokya bölgesi her yönleriyle gelen ziyaretçilere tanıtılıyor.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Seyahat Acentacıları Birliği (TURSAB) tarafından İzmir Fuar Merkezi Expo'da bu yıl 7'incisi düzenlenen Travel Turkey 2013 fuarında yerli ve yabancı çok sayıda şirket ve bölge yerlerini aldı. Türkiye'nin doğusundan batısına kadar yaklaşık 60 ilin ve yüzden fazla turizm firmasının yer aldığı fuarda renkli görüntülerde yaşanıyor. Kültürlerin renklerin buluştuğu fuarda her yöre kendine özgü değerlerini tanıtıyor.

 

İzmir Travel Turkey fuarına Nevşehir’den İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi ve Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma katıldı.

 

Kapadokya bölgesi de yine önceki yıllarda olduğu gibi yine ziyaretçi akınına uğruyor. Göreme, Ortahisar, Gülşehir ve Uçhisar ile KAPHİB ve KAPTİD'in yer aldığı stantta gelen ziyaretçilere Kapadokya bölgesi hakkında bilgiler ve tanıtıcı ürünler veriliyor.

 

Nevşehir Eski Valisi ve Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, İzmir Valisi Mustafa Toprak ve TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile birlikte Kapadokya standını ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil Vali Savaş’a ve TURSAB Başkanı Ulusoy’a “Göreme Yemekleri Kitabını” hediye etti. Başaran Ulusoy ise kitabı çok beğendiğini söyleyerek böyle bir çalışma yaptıkları için Başkan Cingil’e teşekkür ederek “bunu özellikle eşime vereceğim” dedi.

 

Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Kapadokya bölgesinin İzmir fuarında tanıtılmasının önemli olduğunu söyledi. Cingil, Kapadokya'nın daha geniş pazarlarda yer alması için gayret gösterilmesi gerektiğini ve bunun için çalışmalar yapılmasının önemli olduğuna dikkat çekti.

 

5 Aralık tarihinde açılan Travel Turkey 2013 İzmir Fuarı 8 Aralık Pazar günü akşama kadar açık kalacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bu diğer turizm yerlerini hepsini nuri başkana bağlayacaksın. adam yapıyor işi biliyor
Avatar
kaymaklı - 4 yıl önce
kaymaklı için yaptığın hizmet ve projelerin için teşekkür ediyor ayrıca bu tür çalışmalarla kaymaklımızın tanıtımını yaptığın için de tebrik ediyorum halit başkan.kaymaklı seninle gurur duyuyor.durmak yok...
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @vatandaş
bidiği ne ki dostum ne yapmış göremeyi maffetmeden başka
Avatar
Göremeli - 4 yıl önce
nuri başkan turizm için en iyilerden.yolun açık olsun başkanım.göremeyi mahvetmiş diyen arkadaş sen nerde yaşıyorsun.göremeye kaliteleşmeye başladı başkan sayesinde.allahın izniyle bu dönemde nuri başkanla yola devam