banner461

Kapadokya ve Nevşehir'i Türkiye Kooperatifler Fuarında Temsil Ediyor

Ankara'da ATO Congresium'da düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarında Nevşehir Kapadokya bölgesini S.S. Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi temsil ediyor.

banner503
Kapadokya ve Nevşehir'i Türkiye Kooperatifler Fuarında Temsil Ediyor
06 Aralık 2019 Cuma 21:41

banner143
banner134

Ankara’da bugün başlayan Kooperetifler fuarına 81 ilden 170 kooperatıfın katıdıgı Ankara tırcaret odası(ATO) congresium da İlimiz Nevşehir'i temsilen Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi katıldı.

Ticaret Bakanlığı tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı ‘küresel ekonomiye kooperatif etkisi’ teması ile 5-8 Aralık tarihleri arasında ATO Congresium kongre ve sergi merkezinde ziyaretçileriyle buluşuyor. Fuarda Kapadokya ve Nevşehir'i S.S. Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi temsil ediyor.

Fuarda el sanatlarının yoğunluğu dikkat çekmektedir. Kadın kooperatifleri ve diğer üretici kooperetıflerinde bulunduğu ayrıca bunun yanında Türkiye'de örnek kooperatıf olan Göreme Turizm Geliştırme Kooperatifi de büyük ilgi çekiyor. İlimız Nevşehir ve Kapadokya’yı hatta Türkiye'yi temsil eden Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Durmaz yaptığı açıklamada poster broşür tanıtım malzemelerinin yanı sıra kuru üzüm, kabak çekirdeği gibi yöresel ikramları ile de en iyi şekilde tanıtımızı yapıyoruz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.