banner461

Kapadokya’nın ilk Sağlık Turizm Seyahat Acentası açılıyor...

UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Kapadokya'da sağlık turizmi açısından heyecanlandıran gelişme yaşanıyor.

banner503
Kapadokya’nın ilk Sağlık Turizm Seyahat Acentası açılıyor...
19 Ocak 2020 Pazar 01:01

banner143
banner134

UNESCO tarafından Dünya Miras Listesinde yer alan Kapadokya’nın ilk Sağlık Turizm Seyahat Acentası açılıyor...
Uzun yıllardır bölgede turizmin çeşitli alanlarında aktif olarak faaliyetlerine devam eden; Holiday Cave Hotel,Cappadocia Express ve Grand Cappadocia Hotel işletme sahibi Mehmet ALİ SOYDEMİR, Cappadocia Inn Hotel, Cappadocia Express, Andromeda Seyahat Acentası işletme sahibi, Cappadocia TÜRSAB başkanı Talip ALDEMİR, Akademya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ortaklarından ve bölge de Diş Sağlığı konusunda uzmanlaşmış Dr. Tuğran PASLANMAZ, birliktelikleri ile kurulan Cappadocia Health Center Travel (Cappadocia Sağlık Merkezi) çok yakında Kapadokya bölgesin de faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Kapadokya Sağlık Merkezi yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali SOYDEMİR yaptığı açıklamasında; Bölgemizi ziyaret eden yaklaşık 4 milyon yerli ve yabancı misafirlerimize başta; Diş Cerrahisi, Göz Ameliyatları, Saç Ekimi, Estetik Cerrahisi bunların dışında da hastaların talepleri doğrultusunda her türlü yardım ve destek hizmetleri acentamız tarafından sunulacaktır.

SOYDEMİR, Türkiye Modern Hastaneleri,  yetişmiş insan gücü alanında uzman doktorları teknolojik alt yapı ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarının üzerinde hizmet vermektedir. Türkiye coğrafi konumu sahip olduğu sağlık kuruluşları sektördeki yetişmiş ve eğitimli insan gücü, kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle Sağlık Turizmi açısından bir çekim merkezi olmuştur. Amacımız bu özelliklerimizi tüm Dünya’ya duyurarak alanımızda 1 numara olmaktır. Hedefimiz uluslararası sağlık turistinin Türkiye’ye adım atmasından itibaren evine uğurlayana kadar ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmetin uzman sağlık personeli ve acenta yetkililerimiz tarafından karşılanması ve kendisine unutamayacağı bir deneyim yaşatmaktır.

Kapadokya Sağlık Merkezi olarak hedefimiz hem ulusal hem de uluslararası bu alanda en kaliteli hizmeti sunarak dünyaca ünlü bir şirket haline gelmektir. Ayrıca bölgemizde ilk açılan Sağlık Acentası olmakta bizim için gurur vericidir.

Kapadokya’nın ilk Sağlık Turizm Seyahat Acentası Kurucuları; Mehmet Ali SOYDEMİR, Talip ALDEMİR ve Tuğran PASLANMAZ'ı tebrik ediyor başarılar diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.