banner461
banner195

KAPHİB, proje ve fikir bekliyor.

Kapadokya bölgesinin turizm konusunda alt yapı hizmetlerinin yürütülmesi için kurulan KAPHİB, bölge turizmcilerinden, bölgede yaşayan insanlardan proje ve fikir bekliyor.

KAPHİB, proje ve fikir bekliyor.
27 Aralık 2014 Cumartesi 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesinin turizm konusunda alt yapı hizmetlerinin yürütülmesi için kurulan KAPHİB, bölge turizmcilerinden, bölgede yaşayan insanlardan proje ve fikir bekliyor. 

Fikirlerinizle Katkı Sağlayın

Konuya dair yapılan açıklamada bölgenin turizm konusunda daha ileri seviyelere taşınması, turizmde bölgenin gelişmesi amacıyla yerel işbirliklerine ihtiyacının bulunduğuna dikkat çekildi.

Açıklamada, “KAPHİB (Kapadokya Turizm Altyapı Hizmet Birliği) Kapadokya bölgesinde ihtiyaç duyulan ve yapılması gereken tüm eksiklikleri belirleyip bunların çözümlerini projeler haline getirerek en kısa sürede uygulamalara koyarak bölgemize hizmet vermek amacıyla turizm alanı içerisinde olan turistik belge sahibi otel işletmecileri, belediyeler ve köy teşkilatlarının bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Birliğimiz, Kapadokya bölgesinin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve karşılanması anlamında tüm Kapadokya dostlarından fikir, proje ve bizzat gönüllü olarak bu çalışmalara katılmalarını beklemektedir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.