banner461
banner195

Kayakapı 3. Kez Üst Üste Kapadokya'nın En Lüks Oteli Seçildi

Dünya'nın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor tarafından açıklanan, "Travelers' Choice 2016" belli oldu. Ürgüp Kayakapı bu yılda Kapadokya'nın en lüks oteli olarak seçildi.

Kayakapı 3. Kez Üst Üste Kapadokya'nın En Lüks Oteli Seçildi
21 Ocak 2016 Perşembe 10:28

banner143
Ürgüp'ü Geleceğe Taşıyacak En Önemli Yatırımlardan Biri
İlgili Galeriye Git
banner134
 Türkiye ve Dünya'nın en özel noktalarından birisi olan Ürgüp / Kapadokya'da hizmet veren Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, geleneği bozmayarak 3. yılında 3. kez üst üste "TripAdvisor - Travelers' Choice" ödülü sahibi oldu.   Dünya'nın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen "Travelers' Choice 2016" ödüllerini açıkladı. Bu ödüller çerçevesinde Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, Avrupa'nın En Lüks Otelleri arasında gösterilen 3 Türk Otelinden birisi oldu.  
"Travelers' Choice 2016" ödülleri kapsamında toplamda 3 kategoride ödül kazanan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia aşağıdaki ödülleri almaya hak kazandı:    Avrupa'nın En Lüks 25 Oteli / 10. SıraTürkiye'nin En Lüks 25 Oteli / 2. Sıra Türkiye'nin En İyi 25 Oteli / 4. Sıra 
"Avrupa'nın En Lüks 25 Oteli" arasında Kapadokya'dan seçilen tek otel olarak yer almanın haklı gururunu yaşayan Dinler Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yakup Dinler, "Bu ödül ile Kapadokya'da sadece kitle turizminin yapılmadığını, lüks turizm alanında da Kapadokya ve Türk Otelciliğinin Avrupa'da söz sahibi olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza destekleri için çok teşekkür ederiz" dedi. 
DINLER GROUP 
1984 yılında Dinler Mocamp - Nevşehir tesisleri ile temelleri atılan Dinler Group, 32 yıldır Türk turizmine 6 otel işletmesi, ticari hava balon işletmeciliği (Royal Balloon - Cappadocia) ve seyahat acentacılığı (KTS - Kayakapı Travel Services) dallarında hizmet veriyor. Dinler Group'un son halkası olan ve Ürgüp halkı tarafından "Yüzyılın Projesi" olarak nitelendirilen Kayakapı Premium Caves – Cappadocia 1 Mayıs 2013 tarihinden bu yana gururla misafirlerini ağırlamaktadır.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.