banner461
banner195

Kaymaklı Beldesi İçin Tanıtım Filmi Hazırlandı

Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma Kapadokya bölgesinde, yeraltı şehri ile yerli ve yabancı binlerce turistin ziyaret ettiği Kaymaklı beldemiz için tanıtım filmi hazırlandığını bildirdi.

11 Ocak 2013 Cuma 17:20

banner143
banner134

 Türkiye’nin en önemli kültür turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde yer altı şehirleriyle ünlü Kaymaklı Beldesi için tanıtım filmi hazırlandığı bildirildi.

 

Taş kapının ardındaki şehir Kaymaklı sloganıyla hazırlanan tanıtım filmi Kaymaklı Belediyesi tarafından Katpatuka Film Yapım firmasına hazırlatılan tanıtım filminde beldenin yer altı şehirleri başta olmak üzere tarihi ve kültürel değerlerinin dünyaya tanıtılması amaçlanıyor.

 

Kaymaklı Beldesi’nin dünyaya tanıtımı için kolları sıvadıklarını belirten Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma “Beldemizde bulunan yer altı şehirlerine çok sayıda ziyaretçi gelmesine rağmen Kaymaklı’nın adı yeterince ön plana çıkmıyor. Burada yer altı şehirleri dışında ön plana çıkarılması gereken bir çok önemli değer bulunmakta. Kaymaklı Belediyesi olarak hazırlattığımız tanıtım filminde beldemizin daha da fazla ilgi örmesi için çalışacağız.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymakli - 5 yıl önce
hangi patates hangi dünyaya açılıyor allahaşkına kaymaklılı çifçilerimizin kaçı kaç ton patates satabilmişde hala bu belde patates ile tanıtılabiliyor. yazık çok yazık.
Avatar
çok yakında - 5 yıl önce
bu halde devam ederse, insanları göç etmiş bir kasaba olacak. o zaman tanıtım filmini güncelleyin lütfen.
Avatar
tanınır inşallah - 5 yıl önce
her yıl tanıtım fılimi cekilr paralar boşa gider hala kaymaklı tanınımıyorsa yazıklar olsun bunda sorumlu kim kaymaklı halkımı yoksa turizm yonetıcilerimiyılda3milyon turistin gezdigi bir bolgede hala tanıtıma ihtiyac varsa durup düşünmek lazım
Avatar
bitirdi çiftcileri - 5 yıl önce
yazıklar olsun o kadar emeklerimiz bosa gitti patatesin yüzüne bakan yok yakında çöplüge dökecez bu gidişle