banner461
banner195

Kayseri Lobisini Geçemiyoruz

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, Kapadokya bölgesine daha fazla uçak seferleri düzenlenmesi konusunda Kayseri lobisi bir türlü yenemediklerini söyledi.

Kayseri Lobisini Geçemiyoruz
13 Mayıs 2013 Pazartesi 11:03

banner143
banner134

 Hali hazırda bölgede Türk Hava Yollarının İstanbul –Nevşehir, Nevşehir –İstanbul arası günde iki seferi bulunduğunu kaydeden KAPTİD Başkanı Tok, “Bizim bölgeye sabah akşam THY’nin 2 seferi var. Bir dönem özel bir firma ile çalıştık. Onların zararını karşıladık. 150 milyon paramız gitti. Dökme suyla değirmen dönmüyor. Biz Kayseri lobisini geçemiyoruz. Kayseri’ye inen uçaklar hep Kapadokya için geliyor. Biz şimdi Antalya’ya seferler istiyoruz. Secure’dan da bize müşteri geliyor. Oraya 15 gün gelen bir müşteri Kapadokya’ya gelip bir gece eğlenip alışveriş yapmak istiyor. Turistten ziyade acente bunu istiyor. Şimdi uçak olmayınca oradan otobüsle gelmek zorunda. 500-600 kmkış şartlarında çok zor; yazında mesafe uzun.” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Oceanidis - 5 yıl önce
öncelikle kayseride kent içinde tüm oteller booking de vb kendilerini kapadokya otelleri adı altında pazarlıyorlar. bunu da engellemek lazım ayrıca antalya -konya - nevşehir 2-3 saatte hızlı tren projesi lobisi kurmanız lazım...sonra uçağa ve kayseriye fazla gerek kalmaz.
Avatar
onder50 - 5 yıl önce
nevşehir ticaret ve sanayi odası ne iş yapar...sadece göz boyayıp,ortamdan yararlanıp tekrar seçilmek dışında...sayın cvp verirseniz memnun olurum..