banner461

Kırıkkale Üniversitesi Kapadokya'ya Gezi Düzenliyor

Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri 26 Mart Pazar günü Kapadokya'ya gezi düzenliyor.

banner503
Kırıkkale Üniversitesi Kapadokya'ya Gezi Düzenliyor
25 Mart 2017 Cumartesi 17:51

banner143
banner134
Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri 26 Mart Pazar günü Kapadokya'ya gezi düzenliyor.

Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediyesi, Uçhisar Belediyesi'nin destekleriyle Kapadokya'ya gezi düzenliyor.

Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk ve Adalet Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Sezer, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediyesi, Uçhisar Belediyesi desteklerinden dolayı mesaj yayınladı.

Sezer, "Ben Öncelikle Hemşehriniz daha sonra  Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk ve Adalet Topluluğu yönetim kurulu üyesi Abdullah Sezer. Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk ve Adalet Topluluğu olarak Kapadokya'mızın tanıtımı için 26 mart pazar günü düzenleyeceğimiz gezide , başta desteklerinden dolayı sayın valimiz İlhami Aktaşa , Nevşehir Belediyesine , Uçhisar Belediye başkanımız sayın Ali Karaaslan'a Teşekkürlerimizi bir borç biliriz."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yasin Durmuş - 4 yıl önce
Sayın Abdullah Sezer,Kapadokya bölgemiz turizm açısından sıkıntılı bir süreç yaşarken,ben bir öğrenciyim elimden ne gelir ki diye düşünmeden elinizden gelenin fazlasını yapıp Kapadokya'nın tanıtımlarla değer kazanmasına destek verdiğiniz için o teşekkür biz hemşehrilerinizden size bir borçtur.Teşekkür ederiz,emeğinize sağlık.