banner461
banner195

Mevlüt Coşkun Suskunluğunu Koruyor

Nevşehir Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Müdürü Mevlüt Coşkun'a Kapadokya da yöre halkı ve turizmcilerden büyük tepkiler devam ediyor. Kapadokya dan büyük tepkiler karşısında suskunluğunu koruyan Sayın Coşkun’a FİB Haber Merkezi’ninde Davetine de henüz hiçbir cevap vermedi.

Mevlüt Coşkun Suskunluğunu Koruyor
11 Aralık 2012 Salı 11:31

banner143
banner134

 FİB Haber Merkezi olarak Sayın Coşkun’a  kamuoyundaki soruları cevaplaması ve kendisine doğan cevap hakkını kullanarak sorularımıza cevap vermesi için Haber merkezimize tekrar davet ediyoruz.

Unutmadan kendileriyle görüştüğümüz Kapadokya'dan Vatandaşlar soruları karşısında Sayın Mevlüt Coşkun neden konuşmaz bilinmez ama Nevşehir kamuoyundaki hakkındaki bir çok iddialar havada kalarak cevap bulması bekleniyor.

 

Sayın Coşkun’a biz söz hakkı veriyoruz,Sayın Coşkun bu kadar kolay değil, İstediğiniz yerde siiznle bir araya gelip kamuoyunun sorularına cevap vermenizi bekliyoruz…

 

 Kapadokyadan yükselen bu Sese Turizm Bakanlığı ve Sayın Bakan Ertuğrul Günay’dan cevap bekliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehiri seven biri - 6 yıl önce
degerli fib haber .haberlerinizi begeni ile izliyoruz.ama bazen abartıgınızı düşünüyorum.memlekette koruma kurulundan başka bi haber yokmu.belediye baskanımız trilyonluk yatırım yapmış pazar yeri acmış küçüçük bi punta bumu habercilik.
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
kapadokya talan olurken nerdeydi turizmciler bügünmü akıllarına gelmiş ekmegi yemesini bilmiyolar demekki varsa ortada bi kanunlar var..
Avatar
ibrahim uysal - 6 yıl önce @nevşehiri seven biri
değerli izleyicimiz beğeni ile takip ettiğiniz için teşekkür ederiz turizmden ekmek yiyen insanların sizin gibi düşündüğünü zannetmiyorum. ayrıca pazar yeriyle ilgili iki haber yapıldı puntolar standart dır habere göre punto atılmıyor saygılarımızla pazar yeri haber linkleri: http://www.fibhaber.com/nevsehir/nevsehir-de-kapali-modern-pazar-yeri-vatandasi-mutlu-etti-h2297.html
http://www.fibhaber.com/nevsehir/nevsehir-de-modern-pazar-yeri-hizmete-girdi-h2285.html
Avatar
barboros - 6 yıl önce
tarıhi mahvettiler yüksek anıtlarkurulu uyuyor hiç konturolyok nerde devlett