banner461
banner195

Mustafa Durmaz, 'GÖREME İçin' Resmi Başvurusunu Yaptı

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatif Başkanı Mustafa Durmaz, AK Parti'den Göreme Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusu yaptı.

Mustafa Durmaz, 'GÖREME İçin' Resmi Başvurusunu Yaptı
11 Kasım 2018 Pazar 19:19

banner143
banner134

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatif Başkanı Mustafa Durmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'na giderek, Belediye Başkanlığı aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. Mustafa Durmaz'ın başvurusunu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar teslim aldı, alırken hayırlara vesile olmasını temenni etti. 

Adaylık başvurusu sırasında düşüncelerini paylaşan Göreme Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Durmaz; "Bir dünya harikası olan Kapadokya’nın kalbi Göreme Kasabamıza, 31 Mart 2019 da yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için AK Parti’den aday adayı olmuş bulunmaktayım.

Kasabamızın geleceği, birlik ve beraberliğimizin temini, özellikle gençlerimizle ortak akıl felsefesi doğrultusunda çalışarak; Kültürümüz, gelenek ve göreneklerimizin turizmle beraber gelecek kuşaklara aktarılması, 24 saat hizmet bekleyen kasabamıza acilen onlarca projenin hayata geçirilmesi ve gece gündüz demeden bütün Göreme’li hemşerilerimize hizmet etmek için göreve hazırım." dedi.

Durmaz; "Göreme Beldemizde değişimin, gelişimin ve yeniliğin hikâyesini Omuz omuza vererek hep birlikte yazacağız. Bu vesile ile aday adaylığı başvurumuzun teşkilatımız, halkımız ve de Görememiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.