banner461

NEVBİAD'dan TÜROB Başkanı Eresin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başakşehir Kaymakamı ve NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin ve NEVBİAD Yönetim Kurulu Üyeleri TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği Başkanı Müberra Eresin

NEVBİAD'dan TÜROB Başkanı Eresin'e Hayırlı Olsun Ziyareti
27 Nisan 2019 Cumartesi 12:28

banner143
banner134

Başakşehir Kaymakamı ve NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin, beraberinde NEVBİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Royalcerts Belgelendirme Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı ve Rem Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Köybaşı ile birlikte  TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği Başkanı Müberra Eresin’i TÜROB Merkez Ofiste ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletip, sektörel değerlendirmelerde bulundular. Görüşmeye aynı zamanda Genel Sekreter İsmail Taşdemir de iştirak etti.

Başakşehir Kaymakamı ve NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin ziyarete ilişkin yaptığı açıklamasında; "Türkiye Otelciler Birliği Başkanlığına Seçilen Nevşehirli Değerli Hemşehrimiz, Başarılı Turizmci Müberra Eresin'i Ziyaret Ettik... Kendisini kutlarım çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği Başkanı Müberra Eresin'de Başakşehir Kaymakamı ve NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin ve beraberindeki heyete teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.