banner461
banner195

Ortahisar Belediyesi Emitt fuarına hazır

Ortahisar Belediyesi 30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar merkezinde açılacak olan Emitt Fuarında Ortahisar ve Kapadokya tanıtımı yapacak.

Ortahisar Belediyesi Emitt fuarına hazır
22 Ocak 2014 Çarşamba 16:14

banner143
banner134

 Kapadokya bölgesi fuarda Kapadokya Turizm Alt Yapı Hizmet Birliği (KAPHİB)’nin katkılarıyla valilik, turizmciler ve belediyelerin bir arada olacağı stantla tanıtılacak. 18. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 2014’te Destination Kapadokya, yurt içinden ve yurt dışından katılacak olan turizm profesyonellerine ve ziyaretçilerine bölgeyi en iyi şekilde tanıtmak için, 3. salonda 30 metrekarelik özel tasarımlı 3940 nolu stant ile fuara katılacak.

Fuar süresince görsel ve basılı tanıtım materyalleri ile Ortahisar ve Kapadokya en güzel şekilde sergilenecek, ziyaretçilere yöresel ürünlerden ikram edilecek.

Önceki yıllarda da EMİT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katıldıklarını hatırlatan Başkan Özendi, “Amacımız, Ortahisar’ımızın tarihi,turistik ve kültürel değerlerini, narenciyesini, geleneksel el sanatlarını  3 nolu salonda paylaşacağımız stantta tanıtmaktır.” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.