banner461
banner195

TKDK Nevşehir İl Koordinatörlüğünden Turistik Belde Mustafapaşa’ya Ziyaret

TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk İletişim Uzmanı Volkan IŞIK, Ödeme Talep Uzmanı Mustafa Özkan ve Proje Kabul Uzmanı Taner Karacan tarafından Mustafapaşa Belediyesine 20.06.2013 tarihinde ziyaret gerçekleştirildi.

TKDK Nevşehir İl Koordinatörlüğünden Turistik Belde Mustafapaşa’ya Ziyaret
25 Haziran 2013 Salı 12:24

banner143
banner134

 TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk  İletişim Uzmanı Volkan IŞIK, Ödeme Talep Uzmanı Mustafa Özkan ve Proje Kabul Uzmanı Taner Karacan tarafından Mustafapaşa Belediyesine 20.06.2013 tarihinde ziyaret gerçekleştirildi.

Yapılan ziyarette ASİLTÜRK, Mustafapaşa Belediye Başkanı Levent AK’a Kurumumuz hakkında kısa bilgilendirmeler yaptı. Mustafapaşa’da IPARD programı hakkında yapılacak olan tanıtıma destek verilmesini istedi. Mustafapaşa Beldesinin tam bir turizm beldesi olduğunu ve bizim desteklerimiz arasında bulunan Kırsal Turizm tedbiri kapsamında potansiyelinin çok yüksek olduğunu vurguladı. Kırsal Turizm tedbirinde 20.000 bin nüfusun altında kalan alanlarda 25 yatak kapasiteli konaklama tesislerine destek verildiğini, ayrıca halısaha tesislerinin kurulabileceğini, aquapark, atv safari, at çiftliği, restoran ve pastane gibi desteklerin mevcut olduğunu vurgulayarak sözlerine son verdi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.