banner461

Tourism Today Talks Live'in konuğu Yakup Dinler olacak

TÜROFED Başkan Yardımcısı ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Tourism Today’in Instagram üzerinden gerçekleştireceği Tourism Today Talks Live’de Koronavirüsün turizme etkilerini değerlendirecek.

banner15
Tourism Today Talks Live'in konuğu Yakup Dinler olacak
06 Nisan 2020 Pazartesi 20:04

banner143
banner134

Tourism Today’in Instagram üzerinden gerçekleştireceği Tourism Today Talks Live’in bugünkü konuğu TÜROFED Başkan Yardımcısı ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler olacak.

Bugün saat 16:00'da Tourism Today Genel Yayın Yönetmeni Haluk Özsevim'in turizm konusunda sorularını yanıtlayacak olan TÜROFED Başkan Yardımcısı ve KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, turizmin geleceğine dair önemli konuları dile getirecek.

Tüm turizmcileri bu proğramı takip etmeye davet eden Dinler yaptığı açıklamasında; "Covid19'un Kapadokya ve Türk Turizmine etkisini Instagram canlı yayınında Tourism Today /Genel Yayın Yönetmeni Sn.Haluk Özsevim ile tartışıp sizlerden gelen soruları cevaplamaya çalışacağım. Hepinizi bekleriz dostlar ve değerli meslektaşlar " dedi.

Not: Canlı yayını izleyebilmek için @dinleryakup ve / veya @tourismtoday_official adreslerini Instagram'da takip etmeniz yeterli olacaktır..

Konuk: Yakup DİNLER
Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve KAPTİD Başkanı

Konu: Covid-19 sonrası Kapadokya Turizmi
Moderatör: A. Haluk Özsevim
Tourism Today
Genel Yayın Yönetmeni
TARİH: 7 Nisan 2020 SALI
Saat: 16.00
İnstagram Canlı Yayın
@dinleryakup
@tourismtoday_official

#Kapadokya #Cappadocia #EvdeKal


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.