banner461
banner195

Turist Rehberlerine Önemli Çağrı

Nevşehir Rehberler Odası Başkanlığından yapılan açıklamada 01-02 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan eğitim toplantısına bütün turist rehberlerinin katılmasının zorunlu olduğu bildirildi.

Turist Rehberlerine Önemli Çağrı
27 Şubat 2016 Cumartesi 12:34

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Rehberler Odası Başkanlığından yapılan açıklamada 01-02 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan eğitim toplantısına bütün turist rehberlerinin katılmasının zorunlu olduğu bildirildi.

Konuya dair yapılan açıklamada; “Ülkemizde son zamanlarda yaşanan talihsiz ve üzücü olaylar karşısında alınması gereken önlemler çerçevesinde; İçişleri Bakanlığının ve Emniyet Genel Müdürlüğünün genelgelerine istinaden Sayın Valimiz Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan Turizm Asayiş toplantısında alınan kararla oluşturulan Alt komisyonca Vali Yardımcısı Mustafa Atsız başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, Yöremizdeki ve dünya turizmindeki gelişmeler, tur güvenliği, güncel konular ve güvenlik konularında siz rehberlerimize yönelik, katılımı zorunlu tutulmaktadır. Eğitim Programı ; 01 Mart ve 02 Mart tarihlerinde saat 11.00'da başlayıp 1 saat sürecek olan eğitim 2 oturum olarak Emniyet Müdürlüğü bünyesinde yer alan Nar Yerleşkesi eğitim salonunda gerçekleştirilecektir. Eğitim Programındaki oturumların düzenlenebilmesi için, katılımın en geç 29 Şubat Pazartesi günü saat 15.00' a kadar odaya bildirilmesi ön emle rica olur” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.