banner461
banner195

Turizm’de Lobi Önemli

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, Kapadokya bölgesine daha fazla uçak seferleri düzenlenmesi konusunda Kayseri lobisi bir türlü yenemediklerini söyledi.

 Turizm’de Lobi Önemli
13 Haziran 2014 Cuma 17:35

banner143
banner134

 Turizm’de Lobi Önemli

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, Kapadokya bölgesine daha fazla uçak seferleri düzenlenmesi konusunda Kayseri lobisi bir türlü yenemediklerini söyledi.

Hali hazırda bölgede Türk Hava Yollarının İstanbul –Nevşehir, Nevşehir –İstanbul arası günde iki seferi bulunduğunu kaydeden KAPTİD Başkanı Tok, “Bizim bölgeye sabah akşam THY’nin 2 seferi var. Bir dönem özel bir firma ile çalıştık. Onların zararını karşıladık. 150 milyon paramız gitti. Dökme suyla değirmen dönmüyor. Biz Kayseri lobisini geçemiyoruz. Kayseri’ye inen uçaklar hep Kapadokya için geliyor. Biz şimdi Antalya’ya seferler istiyoruz. Secure’dan da bize müşteri geliyor. Oraya 15 gün gelen bir müşteri Kapadokya’ya gelip bir gece eğlenip alışveriş yapmak istiyor. Turistten ziyade acente bunu istiyor. Şimdi uçak olmayınca oradan otobüsle gelmek zorunda. 500-600 km kış şartlarında çok zor; yazında mesafe uzun.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.