banner177
banner195

TÜRSAB Kapadokya Yürütme Kurulu Başkanı Sak, Vali Ceylan'ı Ziyaret Etti

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Kapadokya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Muammer Sak, Vali Mehmet Ceylan’ı ziyaret etti.

TÜRSAB Kapadokya Yürütme Kurulu Başkanı Sak, Vali Ceylan'ı Ziyaret Etti

banner143
banner134

 Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (Türsab) Kapadokya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Muammer Sak, Vali Mehmet Ceylan'ı ziyaret etti.

Sak ve beraberindeki Türsab yöneticilerini makamında kabul eden Vali Ceylan, Sak'tan Türsab'ın Kapadokya bölgesinde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi aldı. Son dönemde kaçak turlara yönelik yoğun bir çalışma başlattıklarını ifade eden Sak, turizm sezonu boyunca bölgede gerçekleştirilecek olan denetimler için Vali Ceylan'dan destek istedi.

Vali Ceylan'da, bölgede gerçekleştirilen tur organizasyonlarının seyahat acenteleri vasıtasıyla kokartlı rehberler öncülüğünde yapılması konusunda gereken hassasiyetin gösterileceğini söyledi. Vali Ceylan ayrıca Türsab yetkililerine bölgedeki vadilerde gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Bölgedeki çeşitli vadilere kurulması planlanan güvenlik kameraları ile ilgili ihalenin sonuçlandığını hatırlatan Vali Ceylan, güvenlik kameralarının kurulması ile birlikte bu yıl vadilerde yoğun bir çevre temizliği çalışması yapılacağını vurguladı. Bu konuda belediyelerden destek aldıklarını ifade eden Vali Ceylan, çalışmaların tamamlanması ile birlikte turistlerin yoğun olarak ziyaret ettikleri vadilerin daha temiz bir görünüme kavuşacağını dile getirdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.