banner461
banner195

Uçhisar Cazibe Merkezi Olmaya Devam Edecek

Kapadokya bölgesinin en çok ziyaret edilen turistik mekanları arasında yer alan Uçhisar beldesinde son dönemlerde yapılan belediye hizmetleri dikkat çekiyor.

Uçhisar Cazibe Merkezi Olmaya Devam Edecek
11 Eylül 2013 Çarşamba 10:52

banner143
banner134

 Kapadokya bölgesinin en çok ziyaret edilen turistik mekanları arasında yer alan Uçhisar beldesinde son dönemlerde yapılan belediye hizmetleri dikkat çekiyor.

Uçhisar beldesinin turizm anlamında gelişen ve gün geçtikçe büyüyen bir turistik merkez olduğunu söyleyen Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, 2009 yılından bu yana yapılan çalışmaların yanında önümüzdeki yıllarda tamamlanacak çalışmalarla Uçhisar’ın bölgenin önemli bir turistik cazibe merkezi olma özelliğini koruyacağını belirtti.

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, “Beldemizin Kapadokya bölgesinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğuna inanıyoruz. Bölgeye gelen yerli ve yabancı turistin öncelikli uğrak mekanlarından biri olan Uçhisar beldemizin turistik manada gelişimi için belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik. Şu ana kadar yapılan çalışmalarımızın yanında önümüzdeki günlerde yapacağımız yeni çalışmalarla Uçhisar’ımızı bölgenin turizmde cazibe merkezleri arasında yer almaya devam edeceğimizi düşünüyorum” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Uçhisarlı - 5 yıl önce
osman kardeş 38.000,00tl. ye yaptırdığın dişlerinimi sırtattırıyoyon gösteriyorsun millete. ne cazibasi ne yaptın uçhisara cazibeymiş alahallahhhh çokk turistt getirtttin uçhisara. sen her belediye başkanından çokk vvee fazla gezdin yurtdışını hani turisttt utannnn utann bunlarrııı derkennnnnn
Avatar
Sayın Başkanım - 5 yıl önce
başkanım haflı bölgesi ne zaman imara açılacak.
Avatar
ali kemal özcan - 5 yıl önce @Sayın Başkanım
haflı tarafına kendide bağ evi yaptırıyo yakında imara açar merak etmeyin ben elli yaşındayım bu kadar kinci ve yanlı bir başkan görmedim uçhisarda ne yapmış hani dört tane dükkan belediye hangi dükkandan şimdiye kadar kira toplamışta bundan sonra toplayacak
Avatar
uçhisarlı - 5 yıl önce
uçhisarımızın cazibe merkezi haline gelmesi için ilk başta imarımızın düzelmesi lazım. turistler uçhisar daki çatı katlarını görmek için değil doğal güzellikler için gelir.uçhisarın imarını bozdun.
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce @Sayın Başkanım
herkesin derdi başka, çatı katımı yapacaksın da soruyorsun uluorta. herşeyin bir usulü var arkadaş.
Avatar
Vatandaş - 5 yıl önce
ali kemal özcan, sözlerine katılıyorum senidee iyii tanırımmm osman süslüyüdee iyii tanırım. ali kemal söylediklerin sonderece doğru.uçhisarr cazibe merkezi yapacakmış alahh allahh osman belediyeyi kendine cazibe merkezi yaptı.
osman şöyle demiş başkan olmaya yakın bi zman da seçimleree 1 ayy kala yani dediği şu: (benim bi dedefim vardı onuda gerçekleştirdim) evet bunun derdi uçhisarr falan hikayee derdii kendi ekonomisi. düzlüğğe çıktıı son drecce hayal kırıklığı yaşşattı arkadaşlarına
Avatar
Salih - 5 yıl önce
osman süslünün seçimlerdee 2009 daa yanındaa kimlerr vardııııı destekleyennn şimdii nollduu uçhisardan göçmü etti onlarr şimdii nerdeee, hakkı turaç, remzi, çavuşşş şimdii bunalrmıı varr.
nolduu gece gündüüz beraberr yeyimm içtiklerii arkadaşlarıı nerdee? atölye senmisin deree senmisin,depo senmisinn nolduu nedenn gidemiyorr şimdii oralarra varabiliyorsaa o arkadaşlarınn yanınna varsınnn.hımm buu işş sonlanmışşş osman uçhisardaaa artıkk aday olammazzzzzzzzzzzz olammazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. demekkii terk eden arkadaşların bii bildiklerii varrrrr
Avatar
HE - 5 yıl önce @Bayram Ulkat
he çati kati yapacam. usul neymiş arkadaş