banner461

Ünlü Manken Anna Christina Schwartz Kapadokya'da

Dünyaca ünlü Alman/Amerikan model Anna Christina Schwartz Kapadokya da balon turuna katıldı ve cep telefonuyla selfie yaptı.

banner503
Ünlü Manken Anna Christina Schwartz Kapadokya'da
22 Ağustos 2015 Cumartesi 16:11

banner143
banner134
Dünyaca ünlü  Alman/Amerikan model Anna Christina Schwartz Kapadokya da balon turuna katıldı ve cep telefonuyla selfie yaptı.

Türkiye'yi ce özelliklede Kapadokya'yı çok sevdiğini ve tatil için tekrar gelmeyi istediğini belirten Ünlü Top model Anna Christina Schwartz Royal Balonla Kapadokya semalarında uçtu.

Tatil için erkek arkadasi Nicholas ile Kapadokya'ya giden Anna Christina Schwartz, Ürgüp Kayakapı Hotelde konakladı.

Sabah saatlerinde kendisini bekleyen Royal balon ile Kapadokya turu yaptı. Gördüğü manzara karşısında çok etkilendiğini belirten Anna Christina Schwartz, havada kaldığı yaklaşık bir saat içinde bol bol fotoğraf çekti, selfie yaptı.
 


Her seferinde gördükleri karşısında çok etkilendiğini, böyle bir büyük şovun parçası olduğu için mutlu olduğunu ve Türkiye'ye yi çok sevdiğini belirten Anna Christina Schwartz, en kısa sürede yeniden Kapadokya ya geleceğini belirtti.


Kapadokya'ya hayran kaldığını belirten ünlü model, balon turu sonrasında kendisini bekleyen uçak ile tekrar Antalya'ya döndü. Anna Christina Schwartz, öğleden sonra ABD'ye dönmek üzere İstanbul'a uçacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.