banner461

Ürgüp Kaymakamı Maraşlı, engelli gencin hayalini gerçekleştirdi

Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, engelli genç kızın tek hayali olan Kapadokya'da sıcak hava balonuna binme hayalini gerçekleştirdi

banner15
Ürgüp Kaymakamı Maraşlı, engelli gencin hayalini gerçekleştirdi
24 Ekim 2020 Cumartesi 17:10

banner143
banner134

Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Karabük'te yaşayan ve yüzde 90 engeli bulunan 31 yaşındaki Nuray Taşyıldız'ın tek hayali olan Kapadokya'da sıcak hava balonuna binme isteğini geri çevirmeyerek isteğini yerine getirdi. 

Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı yaptığı açıklamada bugün inşallah genç kızımız ve ailesi ile güzel bir uçuş yapacağız, "Karabük'ten Necla Hanım 2 ay kadar önce bizimle temasa geçti. Engelli bir kızının Kapadokya'da balonları görünce heyecanlandığını ve buraları görmeyi çok arzu ettiğini bize bildirdi. Bizde tabi burada balon firmalarımızla kendi sağlığına uygun uçuş yapabilecek özel balonlarımız olan şirketimiz ile temasa geçtik.

Bununla beraber bugün de havamız çok uygun. Kapadokya'nın güzel semasını engelli kızımızın hayalini gerçekleştirmek için buradayız. Balonlarımız ile inşallah güzel bir uçuş yapacağız. İnşallah kendisi de aile de memnun kalır. Buradan da Pasha Balloons yetkililerine teşekkür ederim" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.