banner461
banner195

Yeni Bir Gelişme Yok

20 Yılı aşkın bir zamandır Nevşehir gündeminde sık sık tayin edilmesi ve her ne hikmetse geri dönüşleri ile hep yer alan eski İl Kültür ve Turizm Müdürü Veledin Birsöz konusundaki belirsizlik sürüyor.

 Yeni Bir Gelişme Yok
17 Mart 2015 Salı 16:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 20 Yılı aşkın bir zamandır Nevşehir gündeminde sık sık tayin edilmesi ve her ne hikmetse geri dönüşleri ile hep yer alan eski İl Kültür ve Turizm Müdürü Veledin Birsöz konusundaki belirsizlik sürüyor.

Bir süre önce edindiğimiz bilgiler ışığında Birsöz’ün yeniden İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü makamına oturabileceğini belirtmiştik. Kendisinin görevden alınmasının ardından yargıya başvuran ve yeniden görevine iade edilmesi konusunda lehine sonuç aldığı belirtilen Birsöz’ün durumu hakkında AK Partili Milletvekilleri başta olmak üzere kimsenin ağzını şimdilik bıçak açmıyor.

Yıllardır Kapadokya bölgesi gibi Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Nevşehir’in kültür ve turizm alanındaki atılımının önündeki en büyük engellerden biri olarak görülen Birsöz vakasının ne zaman ilin gündeminden düşeceği ise belirsizliğini koruyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ilden - 3 yıl önce
emekli olunca ve tabiiki yaşını küçültmek için dava açmaz ise :)
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
Edep yahu demiş eski adamlar